GYEON

GYEON Q2 AntiFog ochrana proti mlžení 120 ml

Gyeon Q2 AntiFog 120 ml přípravek proti zamlžovaní: Účinný přípravek proti zamlžování s velmi snadnou aplikací.Zamlžená boční a čelní okna ...

339 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY023

GYEON Q2 AntiFog ochrana proti mlžení 120 ml

Gyeon Q2 AntiFog 120 ml přípravek proti zamlžovaní: Účinný přípravek proti zamlžování s velmi snadnou aplikací.

Zamlžená boční a čelní okna jsou nepříjemná a mohou být krajně nebezpečná. Q˛ AntiFog rychle a snadno řeší tento problém, díky čemuž je sklo zcela jasné a poskytuje dokonalou viditelnost. Kondenzace nebo „mlha“ je způsobena především vlhkostí ve vozidle nebo velkými teplotními rozdíly mezi vnitřkem a vnějškem. Q˛ AntiFog řeší tyto problémy v jedné aplikaci, která zabrání opětovnému zamlžení vašich oken po dobu nejméně 2 měsíců.

Sklo dobře vyčistěte. Rychlé čištění s mikrovláknem a čističem skla nemusí stačit k odstranění olejového zbytku nebo cigaretového dýmu.

TIP: Naneste mírné množství produktu na suede aplikační ubrousky a vtírejte jej do povrchu skla, dokud nezůstane jen velmi slabý zákal. Následně otřete mikrovláknem s nízkým vlasem.

Spotřeba: 10-15 ml / vůz
Úhel smáčení: <10'
Životnost: minimálně 2 měsíce

„Mlha“ je převážně převládající v zimě, kdy se teploty snižují a vlhkost zvyšuje. Mohou ale být po celý rok - doporučujeme kombinaci Q˛ AntiFog a superhydrofilní povlak Q˛ View. Tím budete zcela dokonale bojovat proti povětrnostním podmínkám a zajistite si tak maximální bezpečnost a přehlednost při jízdě - kondenzace, mlha a déšť nebudou mít šanci.

120 ml láhev Q˛ AntiFog postačí k ochraně všech skleněných povrchů po více než jednu zimní sezónu v několika vozidlech. Na jednu aplikaci pro 6 velkých oken byste mělí spotřebovat maximálně 20 ml Q2 AntiFog.

Sledujte nás na Instagramu