GYEON Q2 Matte ochrana matných laků 50 ml - zvětšit obrázek
Doprava zdarma
GYEON

GYEON Q2 Matte ochrana matných laků 50 ml

Gyeon Q2 Matte 50 ml keramický sealant pro matné laky: Nejmodernejší ochrana laku na bázi keramiky s vysokou tvrdostí povrchu.Unikátní ...

2 689 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY033

GYEON Q2 Matte ochrana matných laků 50 ml

Gyeon Q2 Matte 50 ml keramický sealant pro matné laky: Nejmodernejší ochrana laku na bázi keramiky s vysokou tvrdostí povrchu.

Unikátní keramický povlak na matnou barvu. Vylepšuje barvu bez změny povrchu matného laku. Q˛ Matte je velmi snadno aplikovatelný - vyžaduje se pouze jedna vrstva. Je extrémně hydrofobní a je navržena pro maximální trvanlivost na matné povrchové úpravě automobilových barev. Zabraňuje zabarvení a oxidaci, chrání před silnými chemikáliemi, silniční solí a UV paprsky. Q˛ Matte může být použit i na matné a saténové folie. Povlak je odolný vůči chemikáliím s hodnotou pH od 2 do 11.

Povlak Q˛ Matte může být použit na všechny matné a saténové povrchy, včetně laků s měnících se struktur nebo na folie včetně karbonových.

TIP: Zajistěte, abyste před setřením vytvořili zcela rovnoměrně rozetřený povrch. Povlak můžete aplikovat ve více křížových pohybech. Aby bylo možné dokonale ochranu rozetřít můžete aplikaci dokončit dokonce pohyby kruhovými. Používejte více množství při aplikaci - většina matných barev a folií je mnohem savějších než klasický lak. Stejně jako u každého keramického povlaku nezapomeňte: Příprava je zásadní, takže povrch dobře odmastěte pomocí Q˛M Prep.

Doporučená spotřeba na 1 vůz: 30-50 ml
Tvrdost: 9H
pH tolerance: 2-11
Úhel smáčení: >100'
Tloušťka jedné vrstvy po vytvrdnutí: 0.2 - 0.5 qm
Životnost: 18 měsíců / 30.000 km
Výsledný matný efekt: 5/5
Samočistící schopnosti: 5/5
Tvrdost: 5/5
Odvod vody: 4/5

Kromě jednoduché aplikace je hlavní výhodou Q2 Matte jeho neutrální povrchová úprava na matných nebo saténových barvách. Vysoce pokročilý vzorec na bázi oxidu křemičitého (SiO2) byl speciálně navržen tak, aby poskytoval plnou UV a chemickou ochranu v kombinaci s velkými samočistícími vlastnostmi na velmi náročné struktuře matného laku. Sada Q˛ Matte také obsahuje náš speciální hydrofobní sprejový přípravek / keramický detailer, určený pro matné barvy - Q˛M Cure Matte spolu se všemi požadovanými aplikátory a návodem k použití pro konkrétní produkt.

Q˛ Matte je nejpokrokovější keramický povlak určený pouze pro matné povrchové úpravy. Vzhledem k tomu, že vzorec byl tímto výrobcem vytvořen od nuly, poskytuje neuvěřitelnou životnost ve srovnání s běžnými, všestrannými výrobky. Ve srovnání se standardními povlaky používanými na matném povrchu se také výrazně zlepšily samočistící vlastnosti.

Obsah balení:
Gyeon Q2 Matte 50 ml
Gyeon Q2M Cure Matte 100 ml
Gyeon aplikátor
4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
Aplikační manuál

Sledujte nás na Instagramu