GYEON Q2 Syncro ochrana laku 100 ml - zvětšit obrázek
Doprava zdarma
GYEON

GYEON Q2 Syncro ochrana laku 100 ml

Gyeon Q2 Syncro 100+50 ml keramický sealant: Pokročilý keramický nanopovlak s možností vrstvení.Nejmodernější keramický povlak pro nadšence a profesionály. Sofistikovaná ...

5 559 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY049

GYEON Q2 Syncro ochrana laku 100 ml

Gyeon Q2 Syncro 100+50 ml keramický sealant: Pokročilý keramický nanopovlak s možností vrstvení.

Nejmodernější keramický povlak pro nadšence a profesionály. Sofistikovaná dvoufázová receptura přináší skvělé výsledky s minimálním úsilím. Q˛ Syncro nabízí neuvěřitelnou hladkost a odpudivost. Základní povlak Q˛ Mohs poskytuje tvrdost a významnou životnost. Q˛ Skin je tlustý a flexibilní vrchní nátěr, který poskytuje skvělé samočisticí schopnosti.

Známý Q˛ Mohs je super hladký, přesto Q˛ Skin dokáže ještě mnohem hladkost navýšit, tím i lesk a odpudivost dostat na zcela jinou úroveň!

TIP: Aplikujte Q˛ Skin nejméně 4 hodiny po poslední vrstvě Q˛ Mohs. Můžete ji aplikovat na větších rozlohách než běžné povlaky. Při aplikaci použijte co nejvíce produktu najednou - výsledek může vypadat mastně. Následné stírání však bude i tak jednoduché. K stírání doporučujeme použít utěrku Q˛M PolishWipe.

Doporučená spotřeba: 30-50 ml / vůz
Tvrdost: 9H
Úhel smáčení: >120'
pH tolerance: 2-11
Tloušťka jedné vrstvy po vytvrdnutí: 0.2 - 0.5 qm
Životnost: 24 měsíců / 35 000 km
Odolnost: 4/5
Výsledný finiš: 5/5
Voděodpudivé vlastnosti: 4/5
Samočistící vlastnosti: 4/5
Tvrdost: 5/5

Q˛ Syncro je nejpokročilejší veřejnosti dostupná keramická ochrana, kterou nabízí Gyeon. Jeho cílem je nabídnout profesionální zkušenost s povlaky všem zákazníkům mimo program "Certified Detailer". Jeho vícevrstvá aplikace končí aplikací Q˛ Skin, pokročilé vrchní ochrany na bázi silikonu, která poskytuje výjimečnou hladkost a bezkonkurenční hydrofobnost. Navzdory vícevrstvému použití jsou základní i vrchní vrstvy uživatelsky přívětivé a snadno použitelné.

Q˛ Mohs je nejlepší automobilová ochrana dostupná širokému okruhu uživatelů. Mimořádná tvrdost povlaku zachovává účinky, které lze dosáhnout korekcí barvy. Systém Q˛ Syncro, kombinovaný s extrémní hladkostí vrchního nátěru Q˛ Skin, poskytuje nesmírné výhody při každodenní údržbě, která není vyžadována tak často a která je podstatně snažší.

Obsah Balení:
Gyeon Q2 Mohs 100 ml
Gyeon Q2 Skin 50 ml
Gyeon Q2M Cure 100 ml
Gyeon Applicator
8x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
Aplikační manuál

Sledujte nás na Instagramu