GYEON

GYEON Q2 View ochrana oken 20+20 ml

Gyeon Q2 View 20+20 ml keramický povlak na okna: Ochranný povlak na okna s dlouhotrvajícícm vodoodpudivým účinkem.Na trhu je k ...

799 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY024

GYEON Q2 View ochrana oken 20+20 ml

Gyeon Q2 View 20+20 ml keramický povlak na okna: Ochranný povlak na okna s dlouhotrvajícícm vodoodpudivým účinkem.

Na trhu je k dispozici mnoho hydrofobních povlaků, ale jejich trvanlivost není silnou stránkou. Q2 View kombinuje dvě z nejžádanějších vlastností tohoto typu výrobku. Po dobu až 12 měsíců zůstává na nejintenzivněji používaném čelním skle a zároveň zajišťuje stále stejnou vodoodpudivost. Na bočních oknech vydrží až 36 měsíců.

Příprava povrchu je naprosto zásadní. Nikdy nevynechávejte proces s Q˛ Cleanse, který by měl být považován nejen za čistič, ale také za primer zaručující dokonalé přilnutí ochrany ke sklu. Bez správné přípravy nedosáhnete s Q˛ Repel očekávané životnosti.

TIP: Zbytečně neplýtvejte s Q˛ Cleanse a pracujte v malých částech (30x30cm). Aplikujte Q˛ Repel kruhovým pohybem. Postup opakujte nebo vrstvěte, abyste vytvořili silnější vrstvu pouze na čelním skle. Zbytky odstraňte vlhkým hadříkem.

Spotřeba: 20 ml / vůz
pH tolerance: 2-11
Odvod vody již od 50 km/hod
Odolný vůči alkoholovým přípravkům
Životnost: >12 měsíců / 30 000 km

Hlavním úkolem Q˛ View je zvýšit bezpečnost vás a vašich cestujících, jakož i komfort jízdy v obtížných podmínkách se sníženou viditelností. Předpokládáme, že čím horší jsou podmínky na silnici, tím více by se měl řidič zaměřit na řízení. Q˛ View poskytuje mnohem lepší výhled na silnici tím, že udržuje okna čistá, odpuzuje vodu a nečistoty a tím zvyšuje jejich průhlednost.

Q˛ View na povrchu skla odpuzuje jak vodu, tak nečistoty. V deštivých nebo nočních podmínkách nabízí neocenitelnou pomoc, protože řidič si všimne jakýchkoliv překážek nebo nebezpečí mnohem dříve.

Obsah balení:
Gyeon Q2 Repel 20 ml
Gyeon Q2 Cleanse 20 ml
2x Gyeon Q2M aplikační houbička
4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
Aplikační příručka

Sledujte nás na Instagramu