GYEON

GYEON Q2M Bug&Grime odstraňovač hmyzu 1000 ml

Gyeon Q2M Bug&Grime 1000 ml univerzální předmytí: Vysoce efektivní univerzální čistič, pomáhá odstraňovat silniční špínu, hmyz a ptačí trus.Q˛M Bug&Grime ...

489 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY032

GYEON Q2M Bug&Grime odstraňovač hmyzu 1000 ml

Gyeon Q2M Bug&Grime 1000 ml univerzální předmytí: Vysoce efektivní univerzální čistič, pomáhá odstraňovat silniční špínu, hmyz a ptačí trus.

Q˛M Bug&Grime je silný a velmi účinný produkt předmytí vyvinutý speciálně pro odstraňování hmyzu a špíny. Rozpouští kontaminaci a zajišťuje bezpečné mytí bez poškrábání. Jedná se o první produkt, kterého byste měli využít po každé letní večerní jízdě. Q˛M Bug&Grime pracuje rychle a efektivně a zároveň je bezpečný pro nanesené ochrany.

Používejte Q˛M Bug&Grime před samotným mytím na silně znečištěných místech. Používejte pouze na studené povrchy, nikdy na přímém slunci nebo na teplém automobilu. Nenechávejte výrobek v zaschnout.

Doporučená spotřeba: 30-150 ml / vůz
pH hodnota: 9
Bezpečný pro nanesené povlaky

Q˛M Bug&Grime je silný produkt připravený k okamžitému použití, který byl vyvinut k rychlému a bezpečnému rozpouštění hmyzu a silničních skvrn. Jediná aplikace a opláchnutí účinnou tlakovou myčkou odstraní většinu viditelných nečistot, dokonce i starých a odolných skvrn. Navzdory své síle je Q˛M Bug&Grime bezpečný pro všechny typy ochran, keramických povlaků a většiny vosků!

Q˛M Bug&Grime lze použít jako silný a účinný předstřik během prvních kroků důkladného mytí. Nechte ho na povrchu působit a pak opláchněte. Zároveň je to fantastická pomůcka během intenzivnějšího procesu čištění. V kombinaci s jemným detailingovým štětcem odstraní staré a silně usazené nečistoty.

Sledujte nás na Instagramu