GYEON

GYEON Q2M Čistič kůže MILD 1000 ml

Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD 1000 ml čistič kůže: Jemný a šetrný čistič kůže vhodný k přípravě na aplikaci sealantu.Q˛M LeatherCleaner ...

469 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY054

GYEON Q2M Čistič kůže MILD 1000 ml

Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD 1000 ml čistič kůže: Jemný a šetrný čistič kůže vhodný k přípravě na aplikaci sealantu.

Q˛M LeatherCleaner Mild je jemný, ale účinný čistič kůže. Vyvinutý spolu s high-end ochranou Gyeon Q˛ LeatherShield. LeatherCleaner Mild je konečný přípravek na přípravu kůže před aplikací jakékoliv ochrany. Odstraňuje lehké nečistoty, mastné zbytky a dokonce i zabarvení od oblečení. Na rozdíl od většiny čističů na kůži tento vzorec neobsahuje žádné změkčující nebo konzervační přísady, takže povrch je připraven k aplikaci jakéhokoliv sealantu či keramické ochrany.

Jak na to?
Nejprve vysajte čalounění. Používejte Q˛M Leather Cleaner Mild spolu s vodou, aby se zdůraznila pěna. Tím pomůžete čističi se rozložit. Pro čištění použijte Q˛M Leather Brush.

TIP: Nečistoty vždy odstraňte mikrovláknem v přímém pohybu. Použijte minimálně 3 utěrky: první pro čištění, druhou vlhkou pro odstranění pěny a třetí pro vysušení povrchu.

Q˛M LeatherCleaner Mild je dokonalým řešením pro každodenní údržbu a předpřípravu koženého čalounění. Neobsahuje žádné změkčující přísady a nezanechává žádné zbytky, které by mohly narušit kvalitu keramických povlaků či sealantů. Q˛M LeatherCleaner Mild zanechává plně matný povrch a je vhodný pro všechny moderní typy kůže. Může být také použit na kožené potahy, aniž by se odstranily nanesené barevné nástřiky.

Bežná spotřeba na jedno vozidlo: 100 ml

Sledujte nás na Instagramu