GYEON

GYEON Q2M Čistič kůže STRONG 1000 ml

Gyeon Q2M LeatherCleaner STRONG 1000 ml čistič kůže: Extra efektivní čistič kůže vhodný k čištění i silně znečištěných povrchů.Q˛M LeatherCleaner ...

619 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY057

GYEON Q2M Čistič kůže STRONG 1000 ml

Gyeon Q2M LeatherCleaner STRONG 1000 ml čistič kůže: Extra efektivní čistič kůže vhodný k čištění i silně znečištěných povrchů.

Q˛M LeatherCleaner Strong je extra účinný čistič kožených povrchů. Vyvinutý spolu s high-end Gyeon Q˛ LeatherShield. Jedná se o konečný přípravek na přípravu kůže před aplikací ochranných povlaků. Odstraňuje nečistoty, mastné zbytky a zabarvení. Na rozdíl od většiny čističů na kůži tento vzorec neobsahuje žádné změkčující nebo konzervační přísady, takže povrch je připraven k aplikaci jakéhokoliv sealantu.

Jak na to?
Nejprve vysajte čalounění. Používejte Q˛M LeatherCleaner Strong spolu s vodou, aby se zdůraznila pěna. Tím pomůžete čističi se rozložit. Pro čištění použijte Q˛M Leather Brush.

TIP: Nečistoty vždy odstraňte mikrovláknem v přímém pohybu. Použijte minimálně 3 utěrky: první pro čištění, druhou vlhkou pro odstranění pěny a třetí pro vysušení povrchu.

Q˛M LeatherCleaner Strong je dokonalým řešením pro důkladnou údržbu i silně znečištěné kůže a tudíž předpřípravu koženého čalounění. Neobsahuje žádné změkčující přísady a nezanechává žádné zbytky, které by mohly narušit kvalitu keramických povlaků či sealantů. Q˛M LeatherCleaner Strong zanechává plně matný povrch a je vhodný pro všechny moderní typy kůže.

Bežná spotřeba na jedno vozidlo: 100 ml

Sledujte nás na Instagramu