ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
GYEON

GYEON Q2M Cure Matte pro přiživení SiO2 400 ml

Gyeon Q2M Cure Matte 400 ml keramický spray sealant: detailer pro údržbu keramických povlaků.Q˛M Cure Matte je jedinečný sprejový detailer ...

689 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY065

GYEON Q2M Cure Matte pro přiživení SiO2 400 ml

Gyeon Q2M Cure Matte 400 ml keramický spray sealant: detailer pro údržbu keramických povlaků.

Q˛M Cure Matte je jedinečný sprejový detailer na bázi oxidu křemičitého určený pro matné povrchové úpravy. Lze jej použít jako samostatný produkt, který poskytuje trvanlivou ochranu a samočisticí schopnosti nebo jako sprejový detailer pro keramické povlaky. Zvyšuje hloubku a intenzitu barev bez přídavku jakéhokoliv lesku na povrchu. Pravidelnou údržbou můžete dosáhnout prodloužení vynikajícího hydrofobního účinku již stávajících povlaků až o 90% , zároveň zabraňuje vzniku vodních skvrn.

Používejte Q˛M Cure Matte pro účely údržby na keramických povlacích, matných nebo saténových površích, včetně barevných folií.

TIP: Výrobek můžete používat jak na mokrém, tak i na suchém povrchu - zlepší vlastnosti povrchu, prodlouží životnost ochran a pomůže při sušení a odstraňování šmouh.

Doporučená spotřeba: 30 ml / vůz
pH tolerance: 4-9
Obsah SiO2: >5%
Úhel smáčení: >80'
Minimální životnost jedné aplikace: > 6 týdnů

Q˛M Cure Matte je jedinečný sprejový tmel na bázi oxidu křemičitého určený pro matné povrchové úpravy. Je to samostatný produkt poskytující trvanlivou ochranu a samočisticí schopnosti, stejně jako sprejový detailer pro keramické povlaky. Zvyšuje hloubku a intenzitu barvy bez přídavku jakéhokoliv lesku na povrchu.

Sledujte nás na Instagramu