GYEON Q2M Cure pro přiživení SiO2 1000 ml - zvětšit obrázek
Doprava zdarma
GYEON

GYEON Q2M Cure pro přiživení SiO2 1000 ml

Gyeon Q2M Cure 1000 ml keramický spray sealant: detailer pro údržbu keramických povlaků.Q˛M Cure byl vyvinut jako inovativní sprej pro ...

1 839 Kč

  • skladem poslední kus
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY006

GYEON Q2M Cure pro přiživení SiO2 1000 ml

Gyeon Q2M Cure 1000 ml keramický spray sealant: detailer pro údržbu keramických povlaků.

Q˛M Cure byl vyvinut jako inovativní sprej pro údržbu keramických povlaků na bázi oxidu křemičitého. Prodlužuje trvanlivost a zvyšuje lesk i odpudivost. Pravidelné používání umožňuje získat až 90% pravidelné trvanlivosti hydrofobních vlastností. Q˛M Cure je vynikajícím sprejovým nátěrem, který nabízí ochranu i na neošetřených površích.

Q˛M Cure dramaticky zvyšuje lesk a hladkost laku. Má také zatemňovací efekt viditelný na každém typu barvy.

TIP: Používáte-li Q2M Cure na tmavých barvách, zřeďte přípravek 1:1 s demineralizovanou vodou. Usnadníte si tak stírání bez vzniku jakýchkoliv šmouh.

Doporučená spotřeba: 30 ml / vůz
pH tolerance: 4-9
Obsah SiO2: >5%
Úhel smáčení: >80'
Minimální životnost jedné aplikace: > 6 týdnů

Efektivita je jednou z klíčových vlastností všech produktů Gyeon a Q˛M Cure se jeví jako velmi ilustrativní příklad. Jednou nebo dvakrát zmáčknutí spreje by měly stačit na pokrytí celého panelu i o takové velikosti, jako jsou dveře. Nízká spotřeba se promítá do velké hodnoty za kvalitu našeho quartzového detaileru.

Prvních pár týdnů po aplikaci vykazují keramické povlaky nevýznamnou tendenci vyvíjet skvrny s tvrdou vodou. Použití Q˛M Cure ihned po aplikaci základního nátěru pomůže toto riziko zcela eliminovat. Produkt je také úžasný jako Quick Detailer, který odstraňuje všechny potenciální pruhy a zbytkovou vodu. Dodává laku živý lesk a obnovuje vzhled „těsně po aplikaci“.

Sledujte nás na Instagramu