GYEON

GYEON Q2M Leather Set MILD na kůži

Gyeon Q2M Leather Set MILD sada pro čištění a impregnaci kůže: kompletní sada pro pravidelnou údržbu kožených povrchů v automobilu.Set ...

859 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY055

GYEON Q2M Leather Set MILD na kůži

Gyeon Q2M Leather Set MILD sada pro čištění a impregnaci kůže: kompletní sada pro pravidelnou údržbu kožených povrchů v automobilu.

Set obsahuje:
Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild 200 ml čistič kůže s spěnovačem
Gyeon Q2 Leathercoat 120 ml ochrana kůže
Gyeon Q2M LeatherBrush kartáč na kůži
Gyeon Q2M MF Applicator mikrovláknový návlekový aplikátor
Gyeon mikrovláknová utěrka

Q˛M Leather Cleaner Mild je jemný, ale účinný čistič kůže. Vyvinutý spolu s high-end ochranou Gyeon Q˛ LeatherShield. Leather Cleaner Mild je konečný přípravek na přípravu kůže před aplikací jakékoliv ochrany. Odstraňuje lehké nečistoty, mastné zbytky a dokonce i zabarvení od oblečení. Na rozdíl od většiny čističů na kůži tento vzorec neobsahuje žádné změkčující nebo konzervační přísady, takže povrch je připraven k aplikaci jakéhokoliv sealantu či keramické ochrany.

Q˛ LeatherCoat je velmi snadno použitelná ochrana kůže, která vyžaduje pouze řádné čištění, aby byla zajištěna dobrá vazba. Pak jednoduše naneste na měkký hadřík z mikrovlákna nebo aplikátor a setřete v rovné vrstvě. S odolností až 3 měsíce poskytuje tento hydrofobní nátěr ochranu před tekutinami, potem, špínou a také „transferem barviv“ z džín a oděvů.

Tato kompletní sada je dodávána se zbrusu novým Q˛M LeatherBrush & Q˛M MF Applicatorem a ručníkem z mikrovlákna. Nový dávkovač Q˛M LeatherCleaner Mild vytváří pěnu, která je efektivnější a snadnější aplikaci. Q˛M LeatherCleaner Mild zajišťuje odstranění lehkých nečistot, olejovitých zbytků a poskytuje nejlepší přípravu pro ochrany. Q˛M LeatherCoat zajišťuje dlouhodobý ochranný účinek a usnadňuje budoucí údržbu.

Q˛M LeatherCleaner Mild je dokonalým řešením pro každodenní údržbu a předpřípravu koženého čalounění. Neobsahuje žádné změkčující přísady a nezanechává žádné zbytky, které by mohly narušit kvalitu křemičitého povlaku. Q˛M LeatherCleaner Mild zanechává plně matný povrch a je vhodný pro všechny moderní typy kůže. Může být používán i na kožené potahy.

1 set postačí ke kompletnímu vyčištění a ochraně 2-3 vozidel.

Sledujte nás na Instagramu