GYEON

GYEON Q2M SilkDryer sušící ručník 50x55cm

Gyeon Q2M SilkDryer 50x55 cm sušící ručník: Inovativní sušící ručník z hedvábně hladkých, extrémně absorpčních mikrovláken.Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta ...

299 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY100

GYEON Q2M SilkDryer sušící ručník 50x55cm

Gyeon Q2M SilkDryer 50x55 cm sušící ručník: Inovativní sušící ručník z hedvábně hladkých, extrémně absorpčních mikrovláken.

Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q˛M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q˛M SilkDryer je nejpokrokovější sušící ručník od roku 2015. Gyeon jako první zavedl tuto technologii sušení (Twisted Pile) po celém světě! Jedinečná syntetická vlákna absorbují působivé množství vody, a to s patřičnou jemností. Důležitým rysem je hladké klouzání hedvábí po laku, což zajišťuje, že proces sušení je bez rizik poškrábání a rozmazání, a to i na nejjemnějších typech laků. Q˛M Silk Dryer pracuje stejně dobře na ošetřených i neošetřených vozech. SilkDryer je nabízen ve dvou velikostech. 50x55 cm vhodný pro dokončující práce nebo pro sušení méně dostupných míst, nebo ultimátní velikost 70x90 cm pro sušení celého vozu.

POKYNY PRO ÚDRŽBU
Praní v pračce, maximálně 30 ° C. Nesušte v sušičce. Nežehlit. Nebělit.

Velikost: 50x55 cm

Sledujte nás na Instagramu