ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
GYEON

GYEON Q2M SoftWipe mikrovlákno 40x60cm

Gyeon Q2M SoftWipe 60x40 cm mikrovláknová utěrka: Ultrajemná mikrovláknová utěrka pro aplikaci detailerů a spray sealantů.Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta ...

169 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY108

GYEON Q2M SoftWipe mikrovlákno 40x60cm

Gyeon Q2M SoftWipe 60x40 cm mikrovláknová utěrka: Ultrajemná mikrovláknová utěrka pro aplikaci detailerů a spray sealantů.

Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q˛M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q˛M SoftWipe bylo vyvinuto tak, aby vyhovovalo i nejjemnějším barvám na trhu. Extrémně tlustá, ale jemná vlákna jsou ideální pro stírání povlaků a všech typů rychlořezných past či detailerů. Je to ideální volba pro Gyeon Q˛M Cure nebo Matte. Hlavním přínosem je bezrámový lem, díky kterému je Q˛M SoftWipe velmi bezpečná. Utěrka Q˛M SoftWipe je vyrobena s použitím nejmodernější technologie řezání laserem, díky čemuž jsou mikrovlákna bez okrajů velmi odolná proti opotřebení.

POKYNY PRO ÚDRŽBU
Perte v pračce, maximální teplota 30°C. Nesušte v sušičce. Nežehlit. Nebělit.

Velikost: 60x40 cm

Sledujte nás na Instagramu