GYEON

GYEON Q2M TireCleaner čistič pneu a pryže 500 ml

Gyeon Q2M TireCleaner 500 ml čistič pneumatik: Vysoce účinný čistič pneumatik a pryže.Specializovaný a vysoce účinný čistič pneumatik a gumy. ...

265 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY059

GYEON Q2M TireCleaner čistič pneu a pryže 500 ml

Gyeon Q2M TireCleaner 500 ml čistič pneumatik: Vysoce účinný čistič pneumatik a pryže.

Specializovaný a vysoce účinný čistič pneumatik a gumy. Snadno odstraňuje staré impregnace a hlubokou kontaminaci. Q˛M TireCleaner je bezpečný pro všechny typy pneumatik, včetně klasických s bílými bočnicemi.

Dokonalé řešení pro čištění pneumatik a gumy. Q˛M TireCleaner je schopen odstranit staré impregnace a nahromaděné nečistoty i mimo konstrukci pneumatiky. Připravuje povrch pro jakýkoliv kvalitní sealant.

TIP: Stříkejte vydatně na mokrou pneumatiku a myjte prostřednictvím tuhého kartáčku. Nechte působit a následně opláchněte tlakovou myčkou.

Obvyklá spotřeba na 1 pneumatiku: do 20 ml
Hodnota pH: 10
Šetrné vůči keramickým ochranám

Q˛M TireCleaner je unikátní receptura určená k čištění všech gumových prvků vašeho vozu. Vnikne hluboko do porézní struktury materiálu a uvolní nahromaděné nečistoty. Q˛M TireCleaner rozpouští klasické impregnace pneumatik a připravuje povrch před aplikací jakékoliv další ochrany.

Q˛M TireCleaner je zcela bezpečný na ráfcích potažených keramikou, které neinterferují s ochrannou vrstvou nebo snižují její hydrofobnost. Může být také používán jako běžný denní čistič kol.

Sledujte nás na Instagramu