GYEON

GYEON Q2M VinylCleaner čistič plastů 500 ml

Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml čistič interiérových plastů: Čistič plastů pro každodenní použití, zanechává přirozený, matný povrch s lehkými antistatickými ...

529 Kč

  • skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : GY041

GYEON Q2M VinylCleaner čistič plastů 500 ml

Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml čistič interiérových plastů: Čistič plastů pro každodenní použití, zanechává přirozený, matný povrch s lehkými antistatickými vlastnostmi.

Q˛M VinylCleaner je jemný přípravek pro pravidelnou údržbu. Nazbarvuje nebo nezpůsobuje vyblednutí jakékoliv materiálu používaného v interiéru automobilů. Odstraňuje prach a lehké nečistoty, nezanechává žádné zbytky a připravuje povrch pro Q˛M Preserve. Q˛M VinylCleaner má lehké antistatické vlastnosti, což z něj činí skvělý každodenní produkt pro interiér Vašeho vozu.

Používejte na Q˛M BaldWipe pro každodenní stírání vnitřního obložení. Protřepejte nastříkejte na povrch a vytřete mikrovláknovou utěrkou. V případě, kdy je interiér silně znečištěn, ponechte na povrchu před setřením cca 30s působit, případně použíjte jemný detailingový kartáček.

TIP: Q˛M VinylCleaner je dokonalým výrobkem pro každodenní údržbu interiéru, který zanechává matný a svěží vzhled.

Q˛M VinylCleaner je jemný vinylový čistič, který může být použit na všechny typy plastů, včetně těch lakovaných. Odstraňuje nečistoty a prach a zanechává v nich příjemnou matnou povrchovou úpravu. Q˛M VinylCleaner je ideálním řešením pro každodenní použití.

pH neutrální provedení

Sledujte nás na Instagramu