RUPES Leštička el. BigFoot LHR 15 Mark III, orbit 15mm - zvětšit obrázek
Doprava zdarma
RUPES

RUPES Leštička el. BigFoot LHR 15 Mark III, orbit 15mm

PARAMETRY A SPECIFIKACE od počtu otáček [1/min] 3000 do počtu otáček [1/min] 5200 hmotnost [g] 2600 Druh provozu elektrický Výkon [W] 500 velikost orbity [mm] 15 pohyb ...

14 790 Kč

  • není skladem
  • do 2-3 dnů
Záruka 12 měsíců
Vyr. číslo : RUP025

RUPES Leštička el. BigFoot LHR 15 Mark III, orbit 15mm

PARAMETRY A SPECIFIKACE

od počtu otáček [1/min] 3000
do počtu otáček [1/min] 5200
hmotnost [g] 2600
Druh provozu elektrický
Výkon [W] 500
velikost orbity [mm] 15
pohyb unašeče Random orbital
velikost unašeče [mm] 150
typ použití leštění
Způsob použití lesteni
Hmotnost 2600
Druh provozu elektrický
Výkon [W] 500
Odsávání prachu Ne
Od počtu otáček [1/min] 3000
Do počtu otáček [1/min] 5200
Rozkmit [mm] 15
Pohyb unašeče Random orbital

INFORMACE O PRODUKTU

Orbitální elektrická leštička se 125mm unašečem a výkmitem 15mm (pro leštící kotoučky 125-150mm)

Použití: středně velké rovné a tvarované plochy

Fáze leštění: od hrubého rozleštění po výstavní lesk

Náročnost používání - jednoduché a bezpečné

Ergonomický design umožňuje přesnou korekci barvy s úplným komfortem na zakřivených površích a obtížně přístupných místech. LHR 15 MarkIII pracuje při vyšších otáčkách za minutu ve srovnání s LHR21 MarkIII. Je vhodnější pro více druhů povrchů a tvarů.

RANDOM ORBITAL (náhodná orbita)
Unašeč má volně uložený excentr na hlavní hřídel. Oproti planetární leštičce (kde je excentr pevně spojen převodovkou na hřídel motoru) se unašeč může nezávisle otáčet podle míry zatížení. Při maximálním přípustném zatížení se unašeč zastaví a pouze kmitá. Počet otáček unašeče je variabilní a nezávislý na počtu výkmitů. Nádhoně orbitální pohyb je v současnosti nejlepším kompromisem z hlediska účinnosti a kvality výsledného leštění.

VYLEPŠENÁ ERGONOMIE
Pogumovaná přední rukojeť MarkIII nabízí uživateli výjimečné pohodlí a zároveň poskytuje neklouzavý povrch pro ovládání. Vylepšená zadní rukojeť také obsahuje pogumované prvky pro jistější úchop. Dva výstupky, umístěné na zádech leštičky, poskytují větší stabilitu, když se pokládá na zem (aby se pěnový kotouč nezašpinil).

ELEKTRONICKÁ REGULACE RYCHLOSTI
Nový elektronický volič rychlosti umožňuje snadné nastavení nejvyšší rychlosti otáček, aniž by operátor musel měnit úchop. Větší ovladač se snadno nastavuje pohybem palce. Díky větším číslům je ihned viditelná nastavená rychlost.

9 METRŮ ELEKTRICKÉHO KABELU
Nový extra dlouhý a extra odolný přívodní kabel o délce 9m, aby jste s leštičkou mohli pracovat maximálně pohodlně a bezpečně. Delší kabel vám ušetří čas, kroky a nervy, protože uživatel nemusí při leštění kolem auta používat další prodlužovací kabely.

REGULACE OTÁČEK VE SPOUŠTI
Přidáním druhé regulace do spouště leštičky lze mnohem jemněji dávkovat rychlost kotouče a mít absolutně pod kontrolou i leštění citlivých materiálů jako jsou plasty nebo folie.

Sledujte nás na Instagramu